KIM JESTEŚMY

Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zapewniając klientom sprawną, profesjonalną obsługę, każdorazowo, precyzyjnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Fundamentem podejmowanych przez kancelarię działań jest wieloletnie doświadczenie każdego z prawników, którzy przez lata samodzielnie, bądź we współpracy z innymi prawnikami, z sukcesem realizowali i realizują szereg projektów z zakresu wielu dziedzin prawa. Umiejętności praktyczne nabywali w takich miejscach jak kancelarie radcowsko/adwokackie, a także w toku aplikacji w prokuraturach oraz sądach. Zespół Kancelarii zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym czasie. Gwarancją jakości dotychczasowej pracy są zadowoleni klienci. Zarówno z jakości i wyniku prowadzonych spraw, jak również w związku z profesjonalnym sposobem podejścia do każdego podjętego tematu.

Zespół

Adam Danowski – radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz absolwent kierunku Bezpieczeństwo Narodowe tegoż Wydziału. Posiada bogate doświadczenie w świadczeniu obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców różnych branż (handlowej, medycznej, energetycznej, ubezpieczeniowej, budowlanej, motoryzacyjnej, usługowych, wydawnictw prasowych, itp.), w tym grup kapitałowych oraz podmiotów sektora finansów publicznych i organizacji pozarządowych, a także podmiotów indywidualnych. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi oraz w postępowaniach mediacyjnych, a także w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Wielokrotnie pełnił funkcje doradczo-kontrolne, zasiadając jako członek w radach wierzycieli.
Autor publikacji w renomowanych czasopismach m.in. autor artykułu „Ustawowe obowiązki odzysku i recyklingu opakowań wielomateriałowych i po środkach niebezpiecznych” czasopismo Logistyka Odzysku/M&M Consulting Warszawa – wrzesień 2017 r.

Nadto uczestnik licznych szkoleń oraz kursów.

Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie entuzjasta sportów walki oraz sztuki teatralnej.

Motto:
Disce, sed a doctis, indoctos ipse doceto”
„Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj”
 – Disticha Catonis.

Hubert Wyłoga – radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych, a następnie w 2019 r. złożył egzamin zawodowy, uzyskując tytuł radcy prawnego.
Dzięki trwającej przeszło osiem lat praktyce zawodowej odbywanej pod okiem doświadczonych prawników swobodnie porusza się po meandrach prawa, gwarantując tym samym profesjonalną obsługę klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Wielość przeprowadzonych spraw zaowocowała zdobyciem praktycznej wiedzy m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego w tym prawa przewozowego. Współpracował z kancelariami specjalizującymi się w branży energetycznej, usługowej, budowlanej oraz instalacyjnej, a także odzyskiwaniu należności. Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz negocjacjach, w tym w reprezentacji klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości, urzędami oraz instytucjami. Zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy bez względu na stopień zawiłości problemu. Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie pasjonat aktywnego spędzania czasu oraz gier zespołowych. Interesuje się również literaturą, historią i kalisteniką. Członek reprezentacji biegowej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.